Medeniyet Araştırmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi

İnsan Hakları Okumaları

10.03.2020

İstanbul Medeniyet Üniversitesi Medeniyet Araştırmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi (İSMAM) tarafından toplam 5 hafta sürecek İNSAN HAKLARI OKUMALARI düzenlenecektir. Dr. Zeynep Ardıç koordinatörlüğünde başlayacak olan okuma grubu, her üniversiteden öğrenciye açıktır.

İnsan Hakları Okumalarına katılmak isteyenler; imuhukukokumalari@gmail.com adresine ad, soyad, üniversite, bölüm, sınıf, gsm no, iletişim bilgilerini içeren ve okuma grubuna neden katılmak istediğini açıklayan bir yazı ile başvuru yapılabilir. Başvurusu kabul edilen katılımcıların iletişim adreslerine konu ile ilgili makale gönderilecektir.

ÖNEMLİ DUYURU !!! Covid-19 salgını nedeniyle alınan önlemler kapsamında üniversiteler, 23 Mart tarihinden itibaren bahar dönemlerini online plartform üzerinden gerçekleştirmektedir. Bu kapsamda İnsan Hakları Okumaları da 6 Nisan haftasından itibaren online olarak gerçekleştirilecektir. İnsan Hakları Okumaları'na katılmak isteyen öğrenciler, gsm numaralarını da içeren bilgilerini imuhukukokumalari@gmail.com adresine göndermeleri gerekmektedir.